Naglowek

 

O nas

Łożyska, pasy napędowe i uszczelnienia techniczne to elementy, które mają ogromne znaczenie dla poprawnego funkcjonowania maszyn, urządzeń i konstrukcji ruchomych. Od właściwego dopasowania tych części zależy nie tylko sprawność, ale i bezpieczeństwo pracy w wielu sektorach przemysłu i usług. Rozmaitość asortymentu oferuje nasza hurtownia.

Kim jesteśmy i co oferujemy?
TLC to nowoczesna firma, której działalność związana jest z dystrybucją produktów w zakresie technik łożyskowania i przenoszenia napędu. Technika to prawdziwa pasja naszego zespołu, dlatego branża, w której działamy od 1999 roku jest nam doskonale znana, a nawiązane kontakty przynoszą najlepsze rezultaty. Jako hurtownia łożysk, pasów napędowych i innych tego typu produktów wybieramy tylko najlepszych, sprawdzonych producentów, dlatego zyskujemy pewność, że proponowany asortyment będzie niezawodny w każdych warunkach pracy.

Jeśli poszukujesz odpowiednich łożysk lub pasów klinowych do swoich maszyn lub konstrukcji ruchomych u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Wybierając renomowaną markę otrzymasz właściwą część, dopasowaną do swoich potrzeb, ale również gwarancję, że przetrwa najtrudniejsze warunki eksploatacji. Współpracujemy z takimi firmami, jak INA, FAG, SCHAEFFLER, Gates oraz RENOLD, znanymi nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Łożyska i pasy różnych typów
Łożyska i pasy różnego typu to elementy konstrukcyjne umożliwiające ruch maszyn. Zależnie od jego charakteru niezbędne jest stosowanie takich rodzajów produktów, które odpowiadają za przenoszenie napędów w określonych płaszczyznach. W ofercie posiadany różne rodzaje łożysk o charakterystycznej konstrukcji i parametrach, a także szeroki wybór pasów klinowych i zębatych oraz detali zamiennych.

Nasza hurtownia łożysk i pasów napędowych oferuje:

Poza podstawowym asortymentem do prawidłowej pracy maszyn z zastosowaniem naszych technik przenoszenia napędu proponujemy również doskonałe, sprawdzone w praktyce uszczelnienia techniczne.

Oddziały w całej Polsce
Nasza hurtownia łożysk i pasów napędowych działa na rynku już ponad 15 lat, dzięki czemu mogliśmy zdobywać doświadczenie, nawiązywać kontakty biznesowe, ale też rozszerzać naszą działalność na obszar całego kraju. Siedzibą firmy jest Warszawa, w której znajduje się nasza centrala, ale posiadamy również oddziały w takich miastach, jak Gdańsk, Gdynia, Katowice, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Rzeszów czy Zgorzelec.

Potrzebujesz wyspecjalizowanych łożysk, pasów klinowych lub synchronicznych czy też doskonałych uszczelnień do Twoich maszyn? Nie musisz już przemierzać dziesiątek kilometrów w ich poszukiwaniu. W pełni wyposażony oddział znajdziesz w niewielkiej odległości od Twojej firmy. Nasze oddziały znajdziesz na wybrzeżu i w górach, przy wschodniej i zachodniej granicy, a także w centrum Polski. Wybierz ten ulokowany najbliżej Ciebie, a zagwarantujemy Ci szybką dostawę zamówienia.

Potrzebujesz doradztwa? Możesz na nas liczyć!
Technika to nasza specjalność, dlatego o przenoszeniu napędu wiemy niemal wszystko. Jeśli Twoja maszyna uległa uszkodzeniu lub realizujesz nowy projekt prototypu i nie wiesz, jaki typ łożysk, pasów lub uszczelnień sprawdzi się w nim najlepiej – pomożemy w najlepszym wyborze. Nasi doradcy to osoby z doświadczeniem, doskonale znające się na swojej pracy, dlatego znajdą dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Potrzebujesz części do swoich maszyn? Nasza hurtownia łożysk zaprasza do zapoznania się z asortymentem i złożenia zamówienia na wybrane produkty!

Stopka Loga 11 2022