Tuleje ślizgowe

Tuleje ślizgowe stanowią integralną część łożyska. Produkuje się je z warstwowych materiałów kompozytowych i polimerowych. Dzięki temu tuleje ślizgowe zyskują nieocenione cechy oraz coraz szersze zastosowanie.

Produkowane z innowacyjnych materiałów tuleje ślizgowe charakteryzują się niewielkim momentem i współczynnikiem tarcia, co przekłada się na niewielkie opory ruchu podczas pracy łożyska. Dodatkowo są odporne na zużycie oraz temperaturę – bardzo dobrze funkcjonują zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Tuleje ślizgowe umożliwiają przenoszenie zakładanych obciążeń i tłumią drgania. Są również wyjątkowo odporne na niszczące działanie substancji chemicznych.

Innowacyjne tuleje ślizgowe dostępne są w wariantach z kołnierzem typu TUF oraz TUP. Wybór tulei należy dostosować do rodzaju łożyska oraz warunków jego pracy.

Tuleje ślizgowe oraz inne rozwiązania dla przemysłu – od ręki tylko w TLC ŁOŻYSKA

Dążąc do zagwarantowania jak najwyższego poziomu obsługi klienta nasza hurtownia starannie dobiera asortyment spośród produktów pochodzących od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów i dystrybutorów. W stałej ofercie posiadamy wysokiej jakości tuleje ślizgowe do łożysk oraz bogaty wybór łożysk do różnych zastosowań.

Naszym odbiorcom oferujemy możliwość zakupu bezpośredniego – w jednej z ośmiu hurtowni TLC ŁOŻYSKA w kraju oraz sprzedaż wysyłkową. Obok produktów ze stałego asortymentu oferujemy także realizację indywidualnych zamówień klientów.