Magazyn

LOGISTYKA TO PODSTAWA

Jako wiodący na rynku dystrybutor materiałów klasy premium gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i niezawodność oferowanego przez nas asortymentu. Niezależnie czy są to miniaturowe łożyska kulkowe, wielkogabarytowe łożyska baryłkowe, czy elementy techniki liniowej, podstawą sukcesu jest szybkie i bezpieczne dostarczenie towaru z naszego magazynu bezpośrednio do Klienta. Dlatego w ostatnich latach położyliśmy szczególny nacisk na optymalizację procesów logistycznych w naszej firmie.

Proces dostawy rozpoczyna się już w momencie złożenia zamówienia. W naszym magazynie centralnym zlokalizowanym w Warszawie znajduje się ponad 50 000 artykułów dostępnych dla Klienta w ciągu 24h. Towar przechowywany jest w jednoznacznie określonych lokalizacjach co ułatwia i znacznie przyspiesza jego odnalezienie. Elektroniczny system pozwala na weryfikację zgodności oznaczeń i ilości wydawanego towaru z zamówieniem. Każda przesyłka jest pakowana w sposób zapewniający bezpieczne dotarcie do punktu przeznaczenia.

Przy wyborze firm przewozowych kierujemy się tą samą rygorystyczną strategią, jak przy wyborze partnerów handlowych. Współpracujemy tylko z największymi spedytorami, którzy są w stanie zapewnić najwyższy, wymagany przez nas poziom obsługi. Wasze zamówienia powierzamy firmom DHL, UPS oraz FedEx.

Stopka Loga 11 2022