Partnerzy

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI

Jednym z kluczy do sukcesu naszej firmy są nasi Partnerzy. Wybieramy ich bardzo ostrożnie, zwracając uwagę na ich wiedzę, innowacyjności i niezaprzeczalną najwyższą jakość produktów. Polityką naszej firmy jest współpraca z producentami marek premium na rynku przeniesienia mocy. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najwyższe jakościowo produkty. W naszej ofercie znajdują się produkty marek: INA FAG (Grupa Schaeffler), Renold, Gates, Freudenberg Sealing Technologies, Dichtomatik, Hiwin, Pergmalide, RotorClip, Loctite, CRC, Weicon, ZVL, ZKL oraz DONGHUA.

Od 2013 roku jesteśmy członkiem Stowarzyszenia EPTDA.

Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam na zbudowanie długoterminowych relacji z naszymi dostawcami. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko szeroki asortyment produktów standardowych ale także rozwiązania specjalne. Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów gwarantujemy najwyższy poziom wiedzy technicznej.

Logistyka w naszej firmie oparta jest o współpracę z światowymi liderami – DHL, TNT, DPD oraz DB Schenker. W ten sposób możemy bezpiecznie dostarczyć towar na czas w dowolne miejsce na świecie. Czas to kluczowa sprawa w utrzymaniu ruchu – dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów dostępnych w naszym magazynie z możliwością ekspresowej dostawy.

 

Stopka Loga 11 2022