Blog

Cechy i zastosowania łożysk wzdłużnych

Łożyska otaczają nas zarówno w domu, jak i w pracy czy zakładzie produkcyjnym. Znajdziemy je w prostych urządzeniach, takich jak krzesła obrotowe, czy mikser. Jednak w tym artykule zostaną przedstawione cechy i zastosowania przemysłowe łożysk wzdłużnych. To one wytrzymują niemałe obciążenia w wyrafinowanych maszynach i podzespołach, takich, jak skrzynie biegów w samochodach czy w turbinach wodnych. Na jakie rodzaje dzielą Continue Reading

Czytaj dalej

Z czego wynika popularność łożysk kulkowych?

Łożyska kulkowe otaczają nas w codziennym życiu niemal wszędzie. Od sprzętu domowego, przez produkcję w przedsiębiorstwach, po przemysł ciężki. Dlaczego są tak popularne? W tym artykule dowiesz się, jakie są główne cechy łożysk kulkowych.

Czytaj dalej

Łożyska jako niezbędny element maszyn przemysłowych

Zastanawiasz się nad działaniem łożysk w swojej aplikacji? Nie wiesz, jakie łożysko dobrać do Twoich potrzeb? Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczących łożysk. Dowiesz się, czym są, jaką mają klasyfikację i jakie dany rodzaj łożyska ma zastosowanie. Zostań na stronie, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj dalej

Sposoby klasyfikacji łożysk promieniowych

Zastanawiasz się, jak dużo istnieje rodzajów łożysk promieniowych? Myślisz nad zastosowaniem aplikacji, która najlepiej będzie odpowiadać Twojej gałęzi przemysłu? Ten artykuł jest dla Ciebie! Dowiesz się, czym tak naprawdę są łożyska promieniowe. Oprócz tego poznasz wiedzę o najważniejszych rodzajach łożysk promieniowych. Jeśli Cię to interesuje, to zostań na stronie!

Czytaj dalej